Львівська міська рада вимагає від Уряду збільшення державної субвенції для купівлі житла для АТО/ВПО

0
325
“Європейська Солідарність” закликає Андрія Садового випустити із рук мегафон і згорнути політичну істерію

В Україні вже сім років триває війна на Сході України. За цей час загинули близько 14 тис. людей, 400 тис. стали учасниками бойових дій, мільйони були змушені залишити свій дім та покинути тимчасово окуповані території.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЄС у ЛМР.

Саме тим, хто не просто залишив свій дім, але пішов до українського війська його захищати, держава гарантувала та обіцяла соціальний захист та забезпечення житлом як учасників бойових дій з числа внутрішньо переміщених осіб, адже ця гарантія держави передбачена у Постанові Кабінету Міністрів України № 280.

Проте за останні роки виділення коштів практично зупинено. Черга лише накопичується, потреба в коштах лише по Львову на сьогодні становить 74 млн 943 тис грн.

Учасники бойових дій на сході України з числа внутрішньо переміщених осіб опинились у ситуації, коли їм нібито то на папері призначено грошову компенсацію, але насправді невідомо чи отримають вони ці кошти за своє життя, оскільки прогнозовані темпи виплат дають змогу спрогнозувати, що при теперішніх обсягах фінансування лише наявну чергу доведеться закривати майже 50 років.

Депутати звернулись із пропозицією до Уряду невідкладного вирішенням цього питання та збільшенням обсягів фінансування для даної категорії осіб. Відповідне звернення на сесії міської ради озвучила депутатка фракції «Європейська солідарність» Олена Пасевич.


Leave a Reply