Львівська міська рада має намір купити готель “Власта” та передати його у використання ТМО1

0
53
Львівська міська рада має намір купити готель "Власта" та передати його у використання ТМО1

Комісія фінансів та планування бюджету і комісія з охорони здоров’я звернулися до Прем’єр міністра України Дениса Шмигаля з проханням зняти з продажу готель Власта у Львові з подальшою передачею його для використання ТМО1.

Спільне засідань комісій відбулося у ЛМР, пише Кулемет.

Окрім того, члени комісій підтримали звернення до міського голови Львова Андрія Садового з проханням, у разі відмови Прем’єр міністром, скликати термінову позачергову сесію ЛМР на п’ятницю, 20 січня для того, аби рада прийняла участь в аукціоні.

На сьогоднішній день, зі слів керівника ТМО1 Олега Самчука, лікарні є переповненими і скоро виникне гостра проблема в тому, що пацієнтів не буде де лікувати. Окрім того, зі слів Самчука, немає де поселяти пацієнтів, які вже пройшли реабілітацію.

Депутати міської ради погодилися з тим, що готель Власта під час війни міг би виконувати функцію реабілітаційного центру для військових, а через кілька років там могло би бути соціальне житло для ВПО.

«Ми розуміємо, що зараз немає де розміщати пацієнтів, які постраждали від війни, бо їх є багато. Але через кілька років цих пацієнтів буде значно менше, тому я б пропонував використовувати готель Власту під соціальне житло для внутрішньо переміщених осіб», – зазначив депутат Львівської міської ради Євген Кузик.

Leave a Reply