Львівська гімнастка у складі національної збірної виборює континентальне золото

0
873
Львівська гімнастка у складі національної збірної виборює континентальне золото, фото управління спорту ЛОДА

Щойно на Чеміпонаті Європи з художньої гімнастики завершилась церемонія нагородження у командних змаганнях, що включали групові вправи серед дорослих та індивідуальні серед юніорок.

Про це інформує управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА.

На першу сходинку п’єдесталу пошани піднялась національна збірна України, у складі якої виступала 14-річна львів‘янка Каріна Сидорак. Гімнастка є вихованкою тренерів Катерини Сороковської та Ірини Іванів.

Нагороду українським гімнасткам вручив президент Європейського гімнастичного союзу. На другій сходинці опинились спортсменки Ізраїля, а на третій — Азербайджану.

«Після майже піврічного періоду без змагань через пандемію, наші спортсмени повернулись до міжнародних змаганнях, а відтак і на перші сходинки п‘єдесталів пошани. Золото чемпіонату Європи з велотреку, золото чемпіонату світу з боротьби самбо, а тепер завдяки Каріні Сидорак ще й золото чемпіонату Європи з художньої гімнастики — усі ці нагороди спортсмени Львівщини вибороли впродовж цього місяця. Це потужний результат, яким може похвалитись далеко не кожна область», — зауважує керівник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

Нагадаємо, чемпіонат Європи з художньої гімнастики відбувається цими днями у Києві. Змагання триватимуть до 29 листопада. Завтра відбудуться виступи в індивідуальних вправах.

Участь у змаганнях беруть гімнастки з 23 країн Європи.

Leave a Reply