Львівська “Енергія” побореться за “бронзу”

1
207

У середу, 17 травня, відбувся вирішальний, п’ятий поєдинок у півфінальній парі VBET Екстра-ліги України з футзалу між київським “ХІТом” та львівською “Енергією”. За підсумками матчу “енергетики” поступилися киянам з рахунком 2:7 і зіграють у протистояннях за третє місце VBET Екстра-ліги проти “Кардиналу-Рівнестандарт”.

Про це повідомляє пресслужба львівського клубу. На старті матчу хорошу нагоду відкрити рахунок мав Сергій Малишко, однак голкіпер киян загрозу ліквідував. Натомість своїм шансом господарі скористались на 4-ій хвилині, відзначився Євген Жук. Ключовими у матчі стали 14-16 хвилини, коли “ХІТ” забив три м’ячі поспіль. Авторами стали Максим Літвінов, Сергій Журба та Євген Жук.

Після цього “енергетики” пішли вперед п’ятим польовим, однак це не принесло результату. Натомість на 26-ій хвилині Олександр Педяш вразив порожні ворота львів’ян, а на 27-ій хвилині відзначився Руслан Шеремета. Відігратися за такого рахунку і перебігу подій на майданчику фактично було неможливим. Тим не менш, “Енергія” продовжила атакувати і зрештою на 38-ій хвилині Роман Гураль замкнув передачу у штрафний майданчик від Ігоря Марциняка. На 39-ій хвилині команди обмінялись голами. Спершу дальній удар вдався Ігорю Чернявському. Згодом Андрій Теряєв відправив м’яч у ворота після прострілу від Романа Гураля і встановив остаточний рахунок у поєдинку.

Плей-оф. 1/2 фіналу. VBET Екстра-ліга 2022/2023. П’ятий матч. 17 травня 2023 року. Київ. СКА ЗСУ

“ХІТ” (Київ) – “Енергія” (Львів) — 7:2 (4:0)

Рахунок в серії — 3:2

Голи: Жук, 4, 16, Літвінов, 14, Журба, 15, Педяш, 26, Шеремета, 27, Чернявський, 39 — Гураль, 38, Теряєв, 39

Попередження: Подлюк, 12 — Зварич, 12, Легендзевич, 13, Квасній, 15, Пітуля, 30

“ХІТ”: Сухов (Кравець,37) – Сметаненко, Журба, Педяш, Завертаний, Жук, Чернявський, Літвінов, Шеремета, Ліфер, Поночовний, Подлюк, Сірий
Головний тренер: Олег Лук’яненко

“Енергія”: Войтович (Пітуля,19) – Малишко, Легендзевич, Зварич, Теряєв, Цілик, Радевич, Кузь, Квасній, Марциняк, Гураль, Пелех, Буньо
Головний тренер: Валерій Легчанов

Арбітри: Денис Куций (Харків), Святослав Ключник (Миколаїв), Максим Кравченко (Київ)
Хронометрист: Володимир Шевер (Київ)
Спостерігач арбітражу: Олексій Банасько (Фастів)
Делегат: Володимир Гримайло (Київ)

Тепер на підопічних Валерія Легчанова чекає серія “бронзових” матчів із старими знайомими “Кардинал-Рівнестандарт”. Нагадаємо, що саме після поразки від рівнян “енергетики” втратили шанси поборотися за VBET Кубок України, залишивши розіграш турніру у півфіналі. Власне тому, така зустріч – хороша можливість по-спортивному помститись за таку поразку.