Львівська бізнес-школа УКУ святкує 10-річчя

0
729

11 лютого Львівська бізнес-школа Українського Католицького Університету (LvBS) своє 10-річчя. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Відтак, учасники, випускники, друзі та партнери цього дня зібрались, аби послухати про успіхи та надії українського бізнесу під час дискусії засновників LvBS за участі президента Українського католицького університету владики Бориса.

До дискусії «Бізнес та освіта як надія для України» та молебню у Храмі Софії-Премудрості Божої долучився й голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Очільник Львівщини привітав випускників, учасників та засновників із річницею проекту, а також вручив колективу Львівської бізнес-школи Українського Католицького Університету Подяку голови облдержадміністрації.

Довідка:

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) заснована 2008 року Українським католицьким університетом та провідними компаніями з різних галузей. Місія Школи: Україна на бізнес- карті світу. Школа пропонує чотири професійні програми магістерського рівня та програми управлінського розвитку, а також корпоративні програми навчання. LvBS має міжнародну акредитацію Central and East European Management Development Association.


Leave a Reply