Львівщину популяризуватимуть в інших областях та за кордоном

0
480
Львівщина має реально стати безпечною і для наших мешканців, і для гостей, – Ірина Гримак

У межах регіональної програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції маємо напрацювати проекти, які б мали ефект розвитку для Львівщини, а, можливо, і для декількох областей. На цьому акцентувала під час попередніх слухань обласних програм голова Львівської обласної ради Ірина Гримак, пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

За її словами, особливу увагу необхідно зосередити на міждержавних взаєминах, спільних транскордонних проектах, участі в грантових програмах, промоції області.

«Маємо розширити запропоновану ОДА програму такими пріоритетами, як конкурентоспроможна економіка в контексті конкурентоспроможної громади, чисте довкілля, промоція товарів і туристичних об’єктів, співпраця з діаспорою, цифровізація», – наголосила голова депутатської комісії з питань євроінтеграції, міжнародного та міжрегіонального співробітництва Наталія Галецька.

Окрім того, на переконання голови обласної ради Ірини Гримак, програма має бути розрахована на 5 років. «Загалом, за підсумками слухань проєктів більшості програм, є розуміння, що всі заходи, які стосуються промоції, мають бути виокремлені з різних обласних програм і зведені в однин документ. Важливо, щоб промоція Львівщини була не тільки за кордоном, а й в середині країни», – підкреслила Ірина Гримак.


Leave a Reply