Львівщина запроваджує електронний квиток у обласних маршрутках

0
321
Львівщина запроваджує електронний квиток у обласних маршрутках

Львівщина першою в Україні запровадить е-квиток у приміських та міжміських автобусних маршрутах, які курсують в межах області.

Про це повідомив голова ЛОВА Максим Козицький, пише Кулемет.

Сьогодні відбулося заключне засідання конкурсної комісії з відбору інвестора (оператора) для впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду у приміських та міжміських автобусних маршрутах загального користування Львівської області незалежно від форми власності.
Конкурсна комісія визначила переможцем компанію ТОВ «Смарт-Тикет Технолоджи».

Інвестор за свої кошти закупить валідатори і встановить їх на приміські та міжміські автобуси, які курсують на території нашої області. Реалізація цього проєкту займе орієнтовно 6 місяців. Е-квиток дозволить зробити обіг коштів у громадському транспорті Львівщини максимально прозорим, буде чіткий облік пільговиків, купляти квитки за проїзд можна буде через мобільний додаток.

Нагадаю, Львівська обласна державна адміністрація в газеті Львівська Пошта № 31 (2405) від 3 серпня 2022 року оголосила конкурс з відбору інвестора (оператора) для впровадження е-квитка.

Приймали документи для участі в конкурсі з 3 серпня до 16:45 9 вересня. Окрім компанії, яка перемогла, за можливість впроваджувати е-квиток на Львівщині змагалися:

• ТОВ «МД Софт»;
• ТОВ «Гіс-Сервіс»;
• ТзОВ «Ізі софт»;
• ТзОВ «Центральний маршрутизатор».

Залишити відповідь