Львівщина забезпечує транспортні коридори для української армії та гуманітарного вантажу

0
353
Львівщина забезпечує транспортні коридори для української армії та гуманітарного вантажу

За минулу добу на Львівщину прибуло понад 500 тонн гуманітарних вантажів, понад 200 тонн було розподілено в інші області. Майже 400 автомобілів зараз зайняті перевезенням товарів першої необхідності. Львівська область залишається вікном у Європу, гуманітарним коридором, який доставляє зброю, товари, необхідні людям.

На цьому наголосив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОР.

Він подякував людям, які переказують кошти, на допомогу українській армії та проінформував, що Львівщина мобілізувала більш як 12 тис. осіб, які пішли на фронт. Ситуація з безпекою в області, за словами Максима Козицького, залишається спокійною та стабільною.

«Висловлюю велику повагу тим, хто не боїться зустріти ворога і готовий обороняти рідну землю. Ще триває формування бригади для оборони Львова. Блокпостів в області так багато, що подекуди виникають проблеми з пересуванням», – наголосив начальник Львівської обласної військової адміністрації. Він пояснив, що обласною владою прийнято рішення відкоригувати кількість блокпостів та місця їх розміщення. Особливо це стосується напрямків у бік Києва, Житомира, Вінниці, Одеси.

«Із заходу йде велика кількість вантажів, відтак, ми звернулися до голів громад з проханням відкоригувати кількість блокпостів. Прохання ставитися до такого рішення із розумінням, адже ми маємо забезпечувати транспортні коридори для української армії та гуманітарного вантажу. Максим Козицький закликав голів органів місцевого самоврядування взаємодіяти з керівниками батальйонів оборони.

Leave a Reply