Львівщина виборола право проводити чемпіонат України з дзюдо U16

0
274
Львівщина виборола право проводити чемпіонат України з дзюдо U16

Наприкінці травня цього року у Львові відбудеться чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років. Прийматиме змагання легкоатлетичний манеж з велотреком Навчально-спортивної бази літніх видів спорту.

Про це пише Кулемет з посиланням на ЛОДА.

Захід організовуватиме Львівська обласна федерація дзюдо спільно з національною федерацію, Управлінням фізичної культури та спорту Львівської ОДА та під егідою Міністерства молоді та спорту України.

«Це перші відповідальні змагання для юних талантів такого віку. У цій віковій категорії завжди виступає багато учасників. Коли ми приймали чемпіонат України U18, було понад пів тисячі дзюдоїстів. На цьому чемпіонаті очікуємо ще більше. Головне, аби ситуація з пандемією дозволила провести все у запланованому форматі», – розповів президент Федерації дзюдо у Львівській області, учасник Олімпійських ігор в Лондоні, чемпіон Європи Сергій Дребот.

На Львівщині, як наголошує Сергій Дребот, є багато дітей до 16 років, які вивчать дзюдо та готові змагатись за медалі національних змагань. Опановують цей вид спорт не тільки підлітки зі Львова, а й з Новояворівська, Миколаєва, Стрия та Борислава. Одне з ключових завдань чемпіонату – популяризувати дзюдо та мотивувати молодь до здобутків у спорті, високих досягнень.

«Для нас важливо, аби усі змагання національного рівня, які відбуваються на Львівщині, проходили на найвищому рівні. Адже це своєрідна спортивна візитівка нашої області. Ми будемо залучати приватні компанії у якості спонсорів, забезпечувати належне суддівство, аби усі учасники змагань поїхали з Львівщини з приємними враженнями», – зазначив керівник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Нагадаємо, у 2021 році Львівщина також проведе чемпіонат України з важкої атлетики серед дорослих та понад 20 івентів національного масштабу з велосипедного спорту.


Leave a Reply