Львівщина відкриває додаткові піші переходи на пунктах пропуску: де саме

0
685
Львівщина відкриває додаткові піші переходи на пунктах пропуску: де саме

З початку війни  близько 100 тисяч осіб перетнули кордони Львівщини з Польщею. Станом на сьогодні, 27 лютого, близько 10 тисяч на залізничному вокзалі очікують відправлення за кордон, більшість з них іноземці.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Відтак,  на пунктах пропуску “Нижанковичі – Мальховіце” та  “Варяж-Усьмеж” планують відкрити піші переходи. Також додаткові  піші переходи вже відкриті на  “Краківці”, “Смільниці” та “Грушеві”.

Як повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, окрім того, близько трьох тисяч людей поїздом скерують у Закарпатську область з можливістю подальшого виїзду до Словаччини та Угорщини.  До Нижанкович людей теж довезуть транспортом.

«Ми не можемо заборонити людям  покинути країну, де зараз тривають бойові дії з окупантом. Зі свого боку співпрацюємо із прикордонниками, іноземними колегами та “Укрзалізницею”, щоб допомогти людям і запобігти скупченню”, – зазначив Максим Козицький.

Також він повідомив, що зараз є черги автомобільного транспорту на кордонах і закликав людей зупинятись у Львові, переночувати в місті і тоді рухатись далі у запланованому напрямку.

Leave a Reply