Львівщина прощається з чотирма захисниками

1
57

Щоденно о 9 годині вшановуємо хвилиною мовчання світлу пам’ять за усіма загиблими, які віддали своє життя за Україну через російську агресію.

Про це пише Кулемет з посиланням на ЛОВА.

Сьогодні на Львівщині прощаються із захисниками:

🕯️Олексій Лавріков
Житель села Кавсько. Проживав у місті Стрий. Старший стрілець-оператор десантно-штурмового відділення морської піхоти військової частини. Від початку повномасштабного вторгнення добровольцем пішов захищати Україну. Проходив навчання у Великій Британії. Загинув в бою на Донеччині.

🕯️Іван Мажар
Житель села Старий Яричів Новояричіської громади. Іван мужньо боровся за рідну землю, був важко пораненим, проте повернувся на поле бою. Загинув у н.п. Щербинівка Донецької області. У воїна залишилися батько з матір‘ю, дружина та дві донечки

🕯️Андрій Квас
Житель міста Яворів. Головний сержант. Після закінчення школи вирішив піти на військову службу. Пройшов срочну службу і підписав контракт, приєднавшись до миротворчих військ у Югославії. Від початку повномасштабного вторгнення повернувся на службу. У березні 2022 року отримав поранення, але після реабілітації негайно повернувся на фронт. Загинув 5 липня під час обстрілу в Донецькій області.

🕯️Григорій Барчишин
Житель міста Львів. Від початку повномасштабного вторгнення добровільно став на захист країни до лав військової частини А7376 Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на східному напрямку, евакуйовував поранених побратимів. У воїна залишилися дружина, син, батьки та брат.

Вічна памʼять захисникам🙏🏻

1 коментар

Leave a Reply