Львівщина прощається із захисниками України (ФОТО)

0
185
Львів прощається з трьома Героями

Щоденно о 9 годині вшановуємо хвилиною мовчання світлу пам’ять за усіма загиблими, які віддали своє життя за Україну через російську агресію.

Про це пише Кулемет з посиланням на пресслужбу ЛОВА.

Сьогодні на Львівщині прощаються із захисниками: 

🕯️Володимир Паращин

Житель міста Соснівка. Проходив військову службу в/ч А7075. Загинув 21 травня виконуючи  військовий обовʼязок в районі Першого Лиману Харківської області. 

🕯️Олег Часник

Львів’янин. Після завершення навчання проходив строкову військову службу, згодом підписав контракт із Збройними Силами України. Від початку вторгнення рф боровся із окупантами на території Харківської та Донецької областей у складі 214-го окремого спеціального батальйону OPFOR Міжнародного центру миротворчості та безпеки. За порятунок свого командира під час виконання бойових завдань та знищення ворожого десанту був відзначений почесним нагрудним знаком Начальника Генерального штабу «За взірцевість у військовій службі» III-го ступеня та й Президента України «За військову службу Україні». Загинув 21 травня. У воїна залишилися батьки та молодший брат.

🕯️Павло Радзівон

Житель села Вижняни Глинянської громади. Був  кулеметником 128 Закарпатської гірсько штурмової бригади, з лютого 2023 року вважався безвісти зниклим. У воїна залишились батьки, брат і сестри

🕯️Назар Далецький

Житель села Великий Дорошів Куликівської громади. Служив у 24 ОМБР ім короля Данила, довгий час вважався зниклим безвісти. У воїна залишились мама та дочка.

Вічна памʼять захисникам🙏🏻

Залишити відповідь