Львівщина прощається із захисниками України

Щоденно о 9 годині вшановуємо хвилиною мовчання світлу пам’ять за усіма загиблими, які віддали своє життя за Україну через російську агресію

0
209

Щоденно о 9 годині вшановуємо хвилиною мовчання світлу пам’ять за усіма загиблими, які віддали своє життя за Україну через російську агресію.

Про це пише Кулемет з посиланням на ЛОВА.

Сьогодні на Львівщині прощаються із захисниками:

🕯️Іван Шеменєв

Уродженець села Володимирка на Жидачівщині. Проживав із сімєю у Підгірцях Стрийської громади. Молодший сержант, старший стрілець десантно-штурмового відділення військової частини. Був учасником АТО. Загинув, виконуючи бойове завдання поблизу Кліщіївки на Донеччині.

🕯️Микола Нетяга

Уродженець села Руда Гніздичівської громади. Став на захист країни з перших днів повномасштабного вторгнення і вже згодом на передовій воював у складі 66 окремої механізованої бригади. Нещодавно був демобілізований у зв’язку із важкою хворобою від якої і пішов у небесне військо. У воїна залишилися батьки та двоє братів.

🕯️Тарас Сидорович

Львів’янин.  Після завершення навчання в училищі проходив службу у танкових військах в Брянську. У перший день повномасштабного вторгнення став на захист країни у лавах 63-ї окремої механізованої бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на південному та східному напрямках. У воїна залишилися дружина, двоє синів, сестра, брат, племінники та близькі родичі.

🕯️Дмитро Мілосердов

Народився у селі Поворськ Волинської області у сім‘ї військовослужбовця. Проходив строкову військову службу у селі Липники Львівської області. Бойовий медик. Із перших днів повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини до лав 103-ї окремої бригади територіальної оборони Сил територіальної оборони Збройних Сил України. У воїна залишилися мама з інвалідністю, сестра та наречена.

🕯️Дмитро Лазуркевич

Львів’янин. Проживав у місті Винники. Після завершення навчання проходив військову службу в Київській області. Від початку повномасштабного вторгнення рф став на захист країни до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Виконував бойові завдання на східному напрямку. У воїна залишилися батьки, брат, дружина та 12-річний син.

Вічна памʼять нашим Героям!

Залишити відповідь