Львівщина прощається із захисниками України

Вічная памʼять

1
139

Щоденно о 9 годині вшановуємо хвилиною мовчання світлу пам’ять за усіма загиблими, які віддали своє життя за Україну через російську агресію.

Сьогодні Львівщина прощається із захисниками:

🕯️Микола Гичко
Герой є уродженцем Тернопільщини, однак останнім часом проживав у Дрогобичі. З першого дня повномасштабного вторгнення воїн добровільно став на захист України. Служив артилеристом 44-ої окремої артилерійської бригади імені гетьмана Данила Апостола. Воявав у гарячих точках. Загинув 22 серпня 2023 року під час артилерійського обстрілу, отримавши осколкове поранення несумісне з життям – в районі села Нова Токмачка Запорізької області. З рідних у захисника залишились дружина та сестра з сім’єю.

🕯️ Назарій Хомин
Народився у селі Новий Кропивник Східницької громади Дрогобицького району. З початком повномасштабної війни став на захист України від окупанта. Служив у 80 окремій десантно-штурмовій бригаді ЗСУ. Загинув 20 серпня 2023 року під час виконання бойового завдання. З родичів у захисника залишились батьки.

🕯️ Валерій Петров
Львів’янин. Із початком повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив територіальну цілісність та незалежність держави у лавах 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони ЗСУ. Виконував бойові завдання на східному напрямку. У Валерія Петрова залишилися дружина, син, батько, онучка, сестра та невістка.

🕯️ Роман Андрушко
Мешканець Судововишнянської громади Яворівського району. З початком повномасштабної війни став на захист України від окупанта. Загинув 21 серпня 2023 року виконуючи бойове завдання у Луганській області.

Вічна пам‘ять захисникам!🙏

1 коментар

Leave a Reply