Львівщина прощається із захисниками України

0
52

Щоденно о 9 годині вшановуємо хвилиною мовчання світлу пам’ять за усіма загиблими, які віддали своє життя за Україну через російську агресію.

Про це пише Кулемет з посиланням на ЛОВА.

Сьогодні на Львівщині прощаються із захисниками: 

🕯️Іван Красівський 

Житель селища Розділ Новороздільської громади. Воїн загинув 7 липня 2023 року в результаті наступально – штурмових дій з метою відновлення раніше втраченої позиції, отримавши поранення несумісні з життям в районі с.Берестове Бахмутського району Донецької області.

🕯️Андрій Ягодинський

Львів’янин. Після здобуття медичної освіти проходив строкову військову службу в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Із початком повномасштабного вторгнення росії повернувся на військову службу до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. У воїна залишилися батьки, бабуся та тітка.

🕯️Сергій Жулінський

Житель міста Рогатин Івано-Франківської області. Після завершення навчання проходив військову службу в Харкові та Миколаєві. Із початком повномасштабного вторгнення став до лав 102-ї окремої бригади територіальної оборони імені полковника Дмитра Вітовського регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України. За особисту мужність був нагороджений численними нагрудними знаками. У воїна залишилися батьки, брат із родиною та наречена

🕯️Василь Борух

Житель села Дрогомишль Львівської області.

Після завершення навчання проходив службу у лавах прикордонників поблизу Придністровʼя.

Активний учасник Помаранчевої революції та Революції Гідності. Від початку вторгнення добровольцем став на захист країни до лав 10-го окремого стрілецького батальйону Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Потім вступив до новоствореної 116-ї окремої механізованої бригади 10-го армійського корпусу оперативного командування «Північ» Сухопутних військ Збройних Сил України. За особисту відвагу при виконанні бойових завдань був нагороджений Хрестом «Честь і слава». У воїна залишилися дружина, донька, син, брати та сестри.

Вічна памʼять захисникам🙏🏻

Leave a Reply