Львівщина прощається із захисниками

0
53

Щоденно о 9 годині вшановуємо хвилиною мовчання світлу пам’ять за усіма загиблими, які віддали своє життя за Україну через російську агресію.

Про це пише Кулемет з посиланням на ЛОВА.

Сьогодні на Львівщині прощаються із захисниками: 

🕯️Олександр Курій

Львів’янин. На другий день повномасштабного вторгнення рф добровільно став на захист Батьківщини від окупантів. Спочатку виконував бойові завдання у лавах Добровольчого батальйону «ОУН», згодом – у складі 3-ї окремої штурмової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України (колишній підрозділ ССО «Азов»). Боровся із окупантами на південному та східному напрямках. У воїна залишилися бабуся з дідусем, мама, двоє братів, двоюрідні брати і сестри.

🕯️Владислав Корнійчук

Уродженець Херсона. Після завершення навчання проходив військову службу у лавах Національної гвардії України. Від початку повномасштабного вторгнення рф перевіз родину із села Чорнобаївка Херсонської області до Львова. Тут працював в одному з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки. Згодом добровільно вступив до лав Збройних Сил України. Боронив територіальну цілісність та суверенітет держави на посаді командира бойової машини у складі 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Під час проходження служби на східному напрямку здобув звання «молодший сержант». У воїна залишилися батьки, дружина та 4-річна донька.

Вічна памʼять нашим воїнам🕯️

Leave a Reply