Львівщина прощається із чотирма захисниками України

1
203

Щоденно о 9 годині вшановуємо хвилиною мовчання світлу пам’ять за усіма загиблими, які віддали своє життя за Україну через російську агресію.

Про це пише Кулемет з посиланням на ЛОВА.

Сьогодні Львівщина прощається із захисниками:

🕯️ Володимир Смук

Мешканець Судововишнянської територіальної громади Яворівського району. Із початком повномасштабної війни став на захист України від окупанта. Загинув 8 січня 2023 року. 

🕯️ Ігор Денис 

Народився в селі Заплатин Стрийської громади. У квітні цього року став на захист Батьківщини від російського окупанта. Був навідником 1 єгерського відділення військової частини. Загинув під час виконання бойового завдання на Луганщині.

🕯️ Тарас Кавара

Мешканець міста Червоноград Львівської області. 1991 року народження. Із початком повномасштабного російського вторгнення доєднався до Збройних сил України. Проходив військову службу у в/ч А0981. Загинув захищаючи Україну від окупанта. 

 

🕯️Андрій Полтавський

Мешканець міста Червоноград Львівської області. 1996 року народження. Із початком повномасштабного російського вторгнення доєднався до Збройних сил України. Військову службу проходив у В/ч А0998. Загинув 22 серпня на Донеччині у бою з ворогом. 

Вічна пам‘ять захисникам!🙏

1 коментар

Leave a Reply