Львівщина попрощалася з Новітніми Героями російсько-української війни

0
67

Сьогодні, 10 лютого, у Львові попрощалися з чотирма Новітніми Героями –Андрієм Филипчуком, Андрієм Копичиним, Денисом Яковлєвим, Сергієм Золотарьовим, які загинули, захищаючи Україну.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОР.

Чин похорону відслужили в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Поховали військовослужбовців на Личаківському кладовищі у Львові.

Андрій Филипчук (25.09.1989-2.02.2023) народився у селі Хишевичі Львівської області в родині археолога Михайла Филипчука.
З 2015 року обіймав посаду заступника директора з наукової роботи комунального закладу Львівської обласної ради «Історико-культурний заповідник «Давній Пліснеськ». Археолог, історик, гід-екскурсовод по Львову та Пліснеську. Керівник Пліснеської археологічної експедиції (2016-2021 рр.), член ВГО “Спілка археологів України” та ГО “Підгірці-Шолом”. Автор понад 150-ти наукових та науково-популярних праць і монографій.
Із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини. Боронив державу у лавах 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України. На фронті опанував професії бойового медика та навідника СПГ-9 “Спис”. Виконував бойові завдання у “найгарячіших” точках Луганщини та Донеччини.
В Андрія Филипчука залишилися дружина, маленький син та сестра.

Львів’янин Андрій Копичин (10.06.1967-02.02.2023) у мирний час працював у Публічному акціонерному товаристві “Львівський завод “Автонавантажувач” та у Товариствах з обмеженою відповідальністю “Комфорт-Сервіс” і “ЕФЕ Бетон”.
Із перших днів повномасштабного вторгнення вирішив стати на захист Батьківщини та вступив до лав 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних сил України.
У Андрія Копичина залишилися мама, дружина, син із родиною, донька, хрещені діти та племінники.

Уродженець Горлівки Донецької області Денис Яковлєв (09.08.1984-01.02.2023) активно підтримував Революцію Гідності, виконував бойові завдання у зоні проведення Антитерористичної операції у складі батальйону оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України. Брав участь у боях за Дебальцеве, Станицю Луганську та на Світлодарській дузі.
Із початком повномасштабного вторгнення боровся із державою-терористом у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних сил України.
У Дениса Яковлєва залишилися дівчина, син та донька.

Львів’янин Сергій Золотарьов (22.12.1980-03.12.2022) із початком повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини до лав 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування “Захід” Сухопутних військ Збройних сил України. Виконував бойові завдання на Східному та Південному напрямках.
У Сергія Золотарьова залишилися дружина, троє синів, батьки, сестра, теща та хрещена донька.

Львівська обласна рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким Героїв.
Вічна пам`ять!

#війна

Leave a Reply