Львівщина отримала ще 71 370 доз вакцини від коронавірусу

0
578
Pfizer

Львівщина отримала ще 71 370 доз вакцини «Comirnaty» від «Pfizer-BioNTech». Нагадаємо, що це – мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією «BioNTech» спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer».

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Зазначимо, ця вакцина визнана у країнах Європи та Всесвітньою організацією охорони здоров’я, також нею в окремих випадках рекомендують вакцинувати дітей віком від 12 років.

“COVID-19 має нечіткі межі, які залежать як від вірусу, так і від того, як наш організм на нього реагує. Щоб зрозуміти цю взаємодію довелося витратити багато часу, затратити велику кількість ресурсів та заплатити досить високу ціну – ціну людських життів. Але зараз в нас є перевага – вакцини! Вони будують своєрідну оборонну стіну від вірусу і є найкращим способом захисту людей. Я закликаю всіх, хто ще не провакцинувався, якнайшвидше прийти в зручний для вас центр вакцинації або пункт щеплення і отримати свій захист!”, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Залишити відповідь