Львівщина отримала чергові партії вакцин «AstraZeneca» та «Pfizer»

0
890
На Львівщину прибула чергова партія вакцини «Coronavac»

Сьогодні на Львівщину прибули 115 тисяч доз вакцини “AstraZeneca”, з них 100 тисяч виробництва – Італія, 12 тисяч – Нідерланди та 3 тисячі – Іспанія. Це векторна вакцина, розроблена Оксфордським університетом та британсько-шведською біофармацевтичною компанією «AstraZeneca». Вакцина змушує організм виробити імунітет, водночас не даючи хворобі розвиватися.  

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛОДА.

Також отримано 11 700 доз вакцини «Pfizer-BioNTech». Це мРНК-вакцина, розроблена німецькою біотехнологічною компанією BioNTech спільно з американським фармакологічним концерном «Pfizer». Вакцина покликана навчити організм виробляти специфічні антитіла для знищення вірусу.

Як повідомив регіональний координатор з питань вакцинації проти коронавірусної інфекції у Львівській Області Олег Когут, на сьогоднішній день всіма видами вакцин, які використовуються для боротьби з коронавірусною хворобою, область забезпечена в достатній кількості. Вакцини розподілені по всіх пунктах щеплень закладів охорони здоров’я. Тому є можливість вакцинуватись усім бажаючим.

«Вакцини вважаються одним з найважливіших досягнень сучасної медицини і значно покращили якість нашого життя, зменшивши або усунувши багато серйозних інфекційних захворювань. Успішні вакцини були розроблені проти багатьох найпоширеніших інфекційних хвороб. Практика імунізації налічує сотні років. Кожне зроблене щеплення наближає нас до подолання коронавірусу! Необхідно лише знайти час і прийти вакцинуватися, – наголосив Орест Чемерис, директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Залишити відповідь