Львівщина наближається до червоної зони, – Степанов (ВІДЕО)

0
143
Степанов у Львові, фото ЛОДА

Через різке збільшення кількості інфікованих та заповненість COVID-лікарень Львівська область наближається до червоної карантинної зони. Але можна спробувати цього недопустити.

Про це сказав під час брифінгу в Львівській ОДА міністр охорони здоров’я Максим Степанов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ситуація викликає занепокоєння, зростає кількість хворих, як наслідок, зростає кількість людей, які госпіталізуються. Уже понад 50% зайнятих ліжок, з них 43% – з киснем. Тобто на сьогоднішній день область впевнено рухається до червоного рівня епіднебезпеки. Я вважаю, що можна спробувати цього не допустити. В органів місцевого самоврядування є відповідні можливості запровадити певні обмежувальні заходи, які б стримували розвиток COVID-19, і в той же час могли б не допустити переходу до червоного рівня. Мені здається, що це правильний шлях», – сказав Степанов.

Також він додав, що мав розмову з міським головою Львова Андрієм Садовим, адже 48% людей, які хворіють на коронавірус, це саме мешканці Львова.

За інформацією департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА, в області станом на 12 березня лабораторно підтверджено 85 038 випадків захворювань на COVID-19, з них: 2 363 летальних, 72 400 осіб одужали.

Нагадаємо, станом на 12 березня в Україні зареєстровано 1 438 468 випадків зараження коронавірусом, за минулу добу захворіли 12 946 осіб. У червоній карантинній зоні наразі перебуває чотири області: Івано-Франківська, Чернівецька, Закарпатська і Житомирська. Попереджувальний помаранчевий рівень встановлено на території 9 областей та у м. Києві.


Leave a Reply