Львівщина і надалі залишається в опозиції до Зеленського, – Ганущин

0
775

Львівщина і надалі залишається в опозиції до Володимира Зеленського,  бо анітрохи не змінилося ставлення до хибних спроб «домовитися десь посередині» у зовнішній політиці.

Як пише “Четверта студія”, про це написав на своїй сторінці у ФБ голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, коментуючи “повзучий ригівський реванш та наступ на волонтерів і майданівців”.

“Чому Львівщина і надалі залишається в опозиції до Володимира Зеленського? Бо анітрохи не змінилося ставлення до хибних спроб «домовитися десь посередині» у зовнішній політиці. У внутрішніх державних справах – повзучий ригівський реванш та наступ на волонтерів і майданівців зовсім не додає Президенту Зеленському. Щеплення проти популізму, набуте близькістю до Європи, за рік що минув теж виправдало себе. Бо чомусь не обіцянки у вигляді усіляких там «кінців епох», а лише важка праця помножена на професійність змінює світ навколо”, – зазначив Ганущин.

Він наголошує, що пандемія коронавірусу кинула виклик усім владам світу однаково. І саме успішність боротьби з нею, її наслідками для економіки будуть вирішальним маркером у ставленні до Президента Зеленського.

“І не лише на Львівщині, а й у всіх регіонах країни, що і доведуть майбутні місцеві вибори. Не допоможуть навіть усілякі експерименти з виборчим законодавством, які зараз відчайдушно генеруються командою Президента. Тому для мешканців Львівщини – все що ми мали за рік з Президентом Зеленським украй «вигідно» контрастує з епохою Президента Порошенка. #за_вибір_не_соромно”, – переконаний Ганущин.

Нагадаємо, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин майже рік тому заявив, що Львівщина 100% залишається в опозиції до Зеленського. Ці слова Ганущина стали майже пророчими.

Львівщина 100% залишається в опозиції до Зеленського, – Олександр Ганущин

Залишити відповідь