Львівщину можуть обрати пілотною областю у проекті з деінституалізації

0
1192
Львівщину можуть обрати пілотною областю у проекті з деінституалізації
Львівщину можуть обрати пілотною областю у проекті з деінституалізації

Сьогодні, 5 жовтня, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із Уповноваженим Президента України із прав дитини Миколою Кулебою, аби обговорити можливість впровадження на Львівщині пілотного проекту щодо деінституалізації, повідомила прес-служба ЛОДА.

В межах зустрічі порушили питання роботи соціальних структур в області, втілення проекту «Рука допомоги», а також динаміку впровадження в регіоні реформи деінституалізації. Зокрема, обговорили варіанти залучення Львівщини до проекту за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини, та Національного офісу з деінституціалізації, що підтримується проектом EDGE (Канада).

«Ми зацікавлені у тому, щоб подібні пілотні проекти розпочинались із Львівщини, після чого їх можна буде поширювати на усю Україну. В області є значні можливості, що підкріплені кадровим потенціалом та бажаннями діяти. Міжнародний досвід потрібно адаптовувати до українських реалій», – зазначив Олег Синютка.

Уповановажений Президента відзначив значний прогрес розвитку Львівщини та позитивні зміни, які відбувають в регіоні.

«Львівщина у багатьох сферах тримає пальму першості. Тут можна спостерігати високий рівень у різних галузях. Обласна влада працює у правильно напрямі і задає темп розвитку іншим регіонам», – зауважив Микола Кулеба.

Фахівці області, яку оберуть для впровадження пілотного проекту, проходитимуть навчання щодо застосування методології управління, орієнтованого на результат,  а також щодо  планування роботи, спрямованої на реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей.

Залишити відповідь