Львівщина урочисто відзначила Павла Коростильова як кращого спортсмена області

0
1266

У дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької урочисто відзначено Заслуженого майстра спорту України з кульової стрільби Павла Коростильова.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Відзначення відбулося за участю представників центральної та обласної влади, поважних гостей, численних журналістів та представників спортивного активу Львівщини.

Павла Коростильова визнали кращим спортсменом Львівської області за підсумками виступів в жовтні 2017 року спільним голосуванням членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та виконкому відділення НОК України у Львівській області.

Павло Коростильовта його особистий тренер, Заслужений тренер України Сергій Коростильов отримали пам’ятні подарунки, фінансові винагороди й музичні вітання у виконанні митців Львівської Опери. І спортсмен, і тренер відзначили значимість для себе такої відзнаки, а також додали, що зроблять усе можливе, щоб не зупинятись на досягнутому.

Таке почесне звання, вже вдруге цьогоріч, молодий, талановитий й уже надзвичайно титулований Павло Коростильов отримав завдяки успішному виступі у фіналі Кубка світу 2017 року.

В його активі не лише срібна нагорода фіналу Кубку світу у стрільбі з пневматичного пістолета, а ще й новий рекорд світу та Європи серед юніорів. Двадцятилітній Павло Коростильов виборов символічну «кришталеву земну кулю» у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів.

Залишити відповідь