Львівщина співпрацюватиме із американськими підприємцями

0
1275

Сьогодні, 18 травня, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський зустрівся із аташе з питань торгівлі Посольства США в Україні Чарльзом Філліпсом задля узгодження питання двосторонньої торгівлі та проектів енергетичного розвитку.

Перший заступник подякував гостю за візит, а також за активну підтримку США суверенітету і територіальної цілісності України.

В межах зустрічі Ростислав Замлинський ознайомив гостя із динамікою розвитку економіки регіону та експортним потенціалом Львівщини. Сторони порушили питання налагодження співробітнитцва в галузі економіки, зокрема у машинобудуванні, деревообробній галузі, сільському господарстві тощо, пише прес-служба ЛОДА.

«Львівщина – один з найбезпечніших для ведення бізнесу регіон. Напрямів для співпраці із американськими партнерами у нас надзвичайно багато. Ми маємо усі можливості для розвитку альтернативної енергетики, для виробництва малої сільськогосподарської техніки, окрім того можемо працювати над інфраструктурними проектами, над проектами в оборонній галузі, харчопереробці та багатьох інших. На щастя, Львівщина може запропонувати окрім технічної бази ще й фаховий кадровий склад у будь-якій сфері», – зазначив Ростислав Замлинський.

Окрім того, зосередили увагу на розвитку гідрологічних туристичних центрів та ІТ-потенціалі області.

«Дуже приємно почути, що наші пріоритети перетинаються, і ми можемо спільними зусиллями розвиватися. Ми зацікавлені у присутності на Львівщині американського бренду, тож цікаво буде попрацювати у кожному з можливих напрямів. Розвиток енергетичного сектору, виробництво сільськогосподарської техніки, підтримка малого і середнього фермерства – це дуже перспективні та цікаві галузі. У нас є 70 представництв у всьому світі, де є можливості для американських бізнесменів знайти нові ринки, і мушу відзначити, що Львівщина – один із них», – наголосив Чарльз Філліпс.

Відтак, сторони домовились про участь у спільних економічних форумах, задля пошуку нових контактів на налагодженні активної співпраці між підприємцями.

Leave a Reply