Львівщина розвиватиме альтернативні джерела енергії

0
1639

Сьогодні, 22 листопада, голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із президентом Громадської спілки «Асоціація «Гідроенергетика України» Семеном Поташником.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Очільник області подякував гостю за візит та ознайомив його із розвитком відновлювальної енергетики на Львівщині. Зокрема, наголосив на темпах відкриття нових підприємств альтернативної енергетики та потенціалі області у напрямі створення нових станцій.

«Ми налагодили роботу таким чином, щоб не лише розвивати регіон у різних сферах, а й доносити до людей правдиву інформацію щодо наших дій. Ця робота дає хороший фідбек, адже таким чином нам вдається не лише нарощувати нові виробничі потужності й збільшення кількості робочих місць, а також залучати підприємців до різних соціальних проектів», – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Президент Громадської спілки «Асоціація «Гідроенергетика України» Семен Поташник, у  відповідь, запевнив Олега Синютку, що в особі «Асоціації» Львівщина знайде надійного партнера та помічника.

«Львівщина – найкращий регіон для того, аби розвивати галузь альтернативної енергетики. Разом ми маємо попрацювати над тим, аби Львівська область стала прикладом не лише для інших областей України, а й для всіх пострадянських країн», – наголосив президент Громадської спілки «Асоціація «Гідроенергетика України» Семен Поташник.

Під час зустрічі сторони підписали Меморандум про співпрацю, в межах якої відбуватиметься розвиток малої гідроенергетики у Львівській області.

Довідково:

На Львівщині діє дві мінігідроелектростанції: Явірська МГЕС – потужність 450 кВт та Новошицька МГЕС – потужність 165 кВт. В активній фазі реалізації перебувають іще 2 мінігідроелектростанції: у Сокальському районі та у Борсилаві.

Залишити відповідь