Львівщина розширюватиме багатовекторну співпрацю із Канадою

0
1389

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із представниками канадської компанії Capital Hill Group, аби узгодити можливі напрями співпраці в реалізації стратегічно важливих та значимих проектів на території Львівської області. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

В межах зустрічі порушили низку питань щодо залучення інвестицій провідних канадських компаній.

«Досвід створення на Львівщині нових виробничих потужностей дає підстави стверджувати, що рівень безпеки в області на високому рівні. Йдеться як про безпеку особистості, так і про безпеку ведення бізнесу. Обласна влада всяко сприяє інвестиційним проектам, тож ми можемо розглядати нашу співпрацю у різних галузях», – зазначив під час розмови Олег Синютка.

Відтак, сторони зійшлися на доцільності створення на базі аеродрому «Ягеллон», що на Городоччині, індустріально-логістичного авіахабу. Також, розглянули можливість будівництва заводу у сфері оборонної промисловості.

«В Україні були доволі складні часи, але з економічної точки зору ситуація міняється, тож саме час розпочинати спільні проекти. Окрім того, українці славляться своєю освіченістю, працьовитістю та дисциплінованістю. Це дає підстави стверджувати, що українці здатні виробляти технологічні речі на дуже високому рівні», – наголосив  Дезмонд Бурк.

Також у ході зустрічі порушили питання щодо реалізації проектів «зеленої енергетики», спільній розробці родовищ вугілля, рекреаційних проектів у Карпатах та створення великого інфраструктурного «сухого порту», що полягає в можливості інтеграції європейської залізничної колії з українською.

Довідково:

Слід зазначити, що за безпосередньої участі компанії «Capital Hill Group», сьогодні в Україні почали реалізовувати важливий енергетичний проект на Луганщині із заявленим об’ємом інвестицій близько 400 млн дол США. В галузі зміцнення обороноздатності України, компанія Capital Hill Group вже посприяла залученню інвестора для розвитку Міжнародного навчального центру Національної Гвардії України в Київській області.

Залишити відповідь