Львівщина – регіон, де успішно реалізують медичну реформу, – Замлинський

0
1060
Львівщина – регіон, де успішно реалізують медичну реформу, - Замлинський
Львівщина – регіон, де успішно реалізують медичну реформу, - Замлинський

Cьогодні, 28 серпня, відбулась відкрита сесія з’їзду Міжнародного класифікаційного комітету Світової організації сімейних лікарів WONCA (WICC), повідомила прес-служба ЛОДА.

Участь в обговоренні трансформації первинної медичної  допомоги взяли керівництво МОЗ спільно з українськими та закордонними сімейними лікарями.

“Реформа змінює культуру стосунків, пацієнт вільно обирає  свого лікаря. На сьогодні до системи приєдналися 538 комунальних закладів, 42  приватні заклади. 16 мільйонів українців обрали свого лікаря. Це  мабуть найшвидша реформа з тих, які нам відомі у світі”  , – зазначив  заступник в.о. міністра охорони здоров’я Олександр Лінчевський,

Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський наголосив, що Львівщина успішно реалізує реформи.

“Сьогодні Україна є на шляху боротьби за свою незалежність. Ми боримось не лише силою зброї, але й втіленням реформ. В області успішно реалізують реформу децентралізації,  економічну, військову і зокрема медичну. Ми є абсолютно відкриті і відчуваємо вашу підтримку на різних рівнях”,  – наголосив Ростислав Замлинський.

У межах сесії голова НЗСУ Олег Петренко ознайомив присутніх із діяльністю Національна служба здоров’я України. Також досвідом застосування концепції  ICPC поділились іноземні фахівці.

Залишити відповідь