Львівщина приймає міжнародний турнір з карате

0
1063

2-3 грудня 2017 року в манежі навчально-спортивної бази літніх видів спорту МО України у місті Львові  (вул. Клепарівська 39а) відбудеться масштабний міжнародний турнір з карате.

Про це інформує прес-служба ЛОДА.

У межах цих представницьких змагань відбудеться й перший міжнародний турнір з Пара-карате «1-st INTERNATIONAL UKF PARA KARATE CUP».

У змаганнях очікується участь близько 1 000 спортсменів з різних регіонів України та зарубіжні делегації.

Спортсмени виступатимуть у програмі індивідуальне та командне ката та кумі те у різних вікових групах; діти віком до 14 років, кадети віком 14-15 років, юніори віком 16-17 років та дорослі спортсмени віком від 18 років.

Спортсмени з інвалідністю, пара-каратисти будуть розподілені на три кваліфікаційні категорії: спортсмени з вадами зору, на візках та з розумовими вадами.

Організатором турніру– є львівськийспортивний клуб «АРЕЙ». Голова оргкомітету – Тетяна Ушакова (Львів). Суддівську колегію складуть 60 суддів національної та міжнародної категорії на чолі з суддею міжнародної категорії WKF Олексієм Коханцем (м.Одеса).

Початок змагань щоденно о 9:00. Урочисте відкриття змагань 2 грудня о 12:00. Церемонія нагородження переможців турніру відбудеться в останній день о 16:00 год.

Залишити відповідь