Львівщина приймає ХIV шаховий фестиваль пам’яті Михайла Василишина

0
1114

Вже традиційно в кінці листопада Львівщина приймає титульний міжнародний шаховий фестиваль “Меморіал Василишина”. Цьогорічний шаховий фестиваль відбудеться у Львові в період з 29 листопада до 7 грудня 2017 року.

Про це інформує прес-служба ЛОДА

Головний суддя змагань – міжнародний арбітр ФІДЕ Артем Хрипач (м. Львів), директор турніру – міжнародний гросмейстер Юрій Вовк (м. Львів).

Урочисте відкриття меморіального турніру відбудеться 29 грудня о 14 год. 30 хв. за адресою: м. Львів, вул. Герцена, 7.

У програмі фестивалю два колових змагання, в кожному з яких 10 учасників змагатимуться за можливість виконання титулу міжнародного гросмейстера та міжнародного майстра. В гросмейстерському турнірі гратимуть міжнародні гросмейстери Назар Фірман, Мілан Пахер та В’ячеслав Захарцов. Прикрашати чоловічий турнір з нормативом міжнародного майстра будуть дві львівські шахістки Віта Криворучко та Анастасія Гуцко. Ці шахістки вже мають звання гросмейстера серед жінок, але хочуть позмагатися за виконання чоловічих нормативів.

Також сядуть за шахівниці досвідчені львівські майстри Володимир Грабінський та Ігор Нестер. Свій досвід вони передаватимуть молодим львів’янам – школярам Данилу Мосесову та Мар’яну Кириченко.

Довідково:

Михайло Василишин (11 квітня 1938 – 26 грудня 2002) – майстер спорту з вільної боротьби, «Заслужений працівник фізичної культури України» (1998), голова спортивного комітету Львівської області, голова ФСТ «Україна», перший заступник голови відділення НОК України у Львівській області.

Залишити відповідь