Львівщина отримала субвенцію на пільги та субсидії

0
1208

Триває виплата монетизованих пільг та субсидій в оплаті за енергоносії на рівні житлово-комунальних підприємств. Для цього Львівщині 23 квітня 2018 року перераховано субвенцію з державного бюджету в сумі 557 мільйонів гривень. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Вказані кошти спрямовані місцевим бюджетам для проведення розрахунків з підприємствами-надавачами послуг. Зокрема, підприємствам-постачальникам теплової енергії спрямовано 234,9 млн. грн., природного газу – 259,5 млн. грн., електричної енергії – 18,7 млн. грн., підприємствам водопровідно-каналізаційного господарства – 8,1 млн. грн. та підприємствам, які надають послуги з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій  вивезення побутового сміття і рідких нечистот (ЖЕК, ОСББ, ЖБК) – 35,9 млн гривень.

Нагадаємо, що урядом з 1 січня 2018 року запроваджено перший етап монетизації пільг і житлових субсидій населенню. Відтепер, живі кошти направляють на рахунки житлово-комунальних підприємств, які в свою чергу можуть спрямувати їх на оплату енергоносіїв і комунальних послуг, податкового боргу та виплату заробітної плати, а не як у минулому році лише на проведення  взаєморозрахунків по спільних-протокольних рішеннях – за енергоносії.


Leave a Reply