Львівщина налагоджує співпрацю з Вармінсько-Мазурським воєводством Республіки Польща

0
825

Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський зустрівся із делегацією Вармінсько-Мазурського воєводства Республіки Польща. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Участь у зустрічі із польської сторони взяли Член Маршалківського уряду  Вармінсько-Мазурського Воєводства,  Голова партії  «Громадянська платформа» у м. Ольштин Марчин Кухчинський, директор департаменту міжнародної співпраці  Маршалківського уряду  Вармінсько-Мазурського Воєводства  Лукаш Бєлевський, директор департаменту координації промоції  Маршалківського уряду  Вармінсько-Мазурського Воєводства Ришард Цецот.

У межах зустрічі присутніх ознайомили з інвестиційним потенціалом Львівщини. Окрему увагу закцентували на відкритті нових виробничих потужностей на території області.

«У минулому році ми відкрили понад 80 нових виробничих потужностей на загальну суму прямих інвестицій у понад 60 млн доларів. Сумарні інвестицій склали 150 млн доларів. Відтак, нам вдалося створити понад 8 тисяч робочих місць. У цьому році динаміка продовжується. Кожного тижня ми відкриваємо на Львівщині два нових підприємства», – зазначив Ростислав Замлинський.

Окрім того, Ростилав  Замлинський  поінформував іноземну сторону про основні досягнення Львівщини у деревообробній, туристичній, інфраструктурній, економічній та аграрній галузях.

Відтак, перший заступник голови Львівської ОДА запросив гостей відвідати цьогорічну Міжнародну виставку «AGROPORT WEST LVIV 2018», що відбуватиметься на Львівщині упродовж 19-21 квітня.

«Я впевнений, що це є наше спільне завдання, з одного боку розвивати агробізнес, а з іншого – робити ринок харчових продуктів безпечним», – зазначив Ростислав Замлинський.

На зустрічі також порушили питання реформи децентралізації, зокрема створення на території області об’єднаних територіальних громад.

«На території Львівської області діє 35 об’єднаних територіальних громад. Реформа децентралізації на Львівщині триває. На території області впродовж минулого року ОТГ реалізували 245 різноманітних проектів», – наголосив Ростислав Замлинський.

Марчин Кухчинський  висловив сподівання на подальший розвиток двостороннього співробітництва та зміцнення взаємних контактів.


Leave a Reply