Львівщина налагоджує багатовекторну співпрацю із китайською провінцією Ганьсу

0
879

Сьогодні, 1 серпня, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський зустрівся із з делегацією провінції Ганьсу Китайської Народної Республіки, аби узгодити питання двостороннього співробітництва. Про це пише прес-служба ЛОДА.

У межах зустрічі перший заступник ознайомив гостей із динамікою розвитку Львівщини та відзначив значну зацікавленість Львівщиною з боку іноземних інвесторів.

«Львівщина через своє географічне розташування, близькість до Європейського Союзу та значний економічний потенціал становить зацікавленість серед багатьох інвесторів. У регіоні активно розвивається промисловість та сільськогосподарський сектор. Окрім того, ми значну увагу приділяємо розвитку альтернативної енергетики, харчопереробній промисловості та створенню індустріальних парків. Тож ми зацікавлені у співпраці із провінцією Ганьсу у різних галузях», – наголосив Ростислав Замлинський.

Під час зустрічі також порушили питання культурних обмінів між регіонами, організацію промо-турів для бізнесменів та представників ЗМІ, а також участь в економічних форумах та торгових ярмарках.

«Львівщина має багато переваг та великий потенціал у різних галузях, тому співпраця між нашими регіонами сприятиме взаємному зростанню. Провінція Ганьсу, як і Львівська область, має подібні можливості у розвитку вітрової та сонячної енергетики, володіє чималим туристичним потенціалом, а також вважається культурною столицею країни. В ній, як і на Львівщині тісно переплітаються традиції та культура різних народів, це полінаціональний та толерантний регіон. Окрім того, ми значну увагу приділяємо освіті, тож сподіваємось на співпрацю і в освітній сфері», – зазначив виконавчий Віце-президент Народної Асоціації з питань дружби із зарубіжними країнами провінції Ганьсу Лю Сяолін.

У межах зустрічі сторони підписали Угоду про міжрегіональне співробітництво між Львівської обласною державною адміністрацією та провінцією Ганьсу (Китайська Народна Республіка).

Leave a Reply