Львівщина активізує співпрацю з Республікою Білорусь

0
587
Львівщина активізує співпрацю з Республікою Білорусь
Львівщина активізує співпрацю з Республікою Білорусь

Cьогодні, 25 лютого, заступник голови Львівської ОДА Роман Филипів зустрівся із Першим заступником Міністра закордонних справ Республіки Білорусь Андрієм Євдоченком. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

Роман Филипів подякував білоруській стороні за сприяння в організації візиту делегації Львівщини до м. Гомель 25-26 жовтня 2018 року. Також наголосив на важливості продовження співпраці в економічному напрямі.

“Ми готові шукати партнерів для співпраці з білоруськими підприємствами, які виходять на український ринок та проводити консультації для них. А також наші підприємства зацікавлені у консультаціях з білоруської сторони”, – зазначив Роман Филипів.

Окрім того, Роман Филипів наголосив на співпраці у сфері туризму та зазначив, що Львівщина зацікавлена в подальшому розвитку міжрегіонального співробітництва з регіонами Республіки Білорусь в контексті реалізації спільних проектів у рамках програми «Польща-Білорусь-Україна».

У відповідь  заступник Міністра закордонних справ Республіки Білорусь Андрій Євдоченко відзначив, що 150 компаній Львівщини співпрацює з Білорусією.

“Ми зацікавлені не тільки в економічній співпраці, а й політичних відносинах. Україна – братська країна і наш сусід. Ви йдете в правильному напрямку.  Україна з точки зору експорту є для нас другим партнером і  ми готові і надалі співпрацювати”, – зазначив Андрій Євдоченко.

Зазначимо, білоруська делегація бере участь сьогодні у П’ятому засіданні українсько-білоруської Робочої групи високого рівня з питань взаємної торгівлі.


Leave a Reply