«Львівгаз збут» розіслав боржникам 3826 попереджень про припинення газопостачання

0
683

Сукупний борг побутових клієнтів ТОВ «Львівгаз збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», становить 2 мільярди 188 мільйонів гривень. За місяць борг за спожитий газ збільшився на 227 мільйонів.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу компанії.

«Під час опалювального сезону зростає споживання газу й, на жаль, борги. Зі свого боку наша компанія робить все, щоб постачання газу було безперебійним: ми уклали угоду з оптовим постачальником про закупівлю газу на опалювальний сезон, зафіксували ціну для населення – 7,99 гривні за куб. Додатково ми запропонували клієнтам новий тариф «Твій газ Рівномірний платіж», який дає можливість сплачувати за газ рівними частинами впродовж року й не накопичувати борги в зимові місяці. Натомість від клієнтів ми очікуємо вчасної сплати рахунків», – зауважив директор ТОВ «Львівгаз збут» Павло Майк.

Порядок оплати за блакитне паливо прописаний в Правилах постачання природного газу та в Типовому договорі. У документах зазначається, що «в рамках базової річної пропозиції оплата рахунку має бути здійснена не пізніше 25 числа місяця, наступного за розрахунковим».

Якщо побутовий споживач не здійснив оплату за спожитий природний газ протягом десяти днів (після 25 числа) постачальник має право, здійснити заходи з припинення постачання природного газу. «Карантинна» заборона припинення надання комунальних послуг стосується лише населених пунктів з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки.

У грудні боржникам компанії розіслали 3826 попереджень про припинення газопостачання за невчасну сплату рахунків.

Сплатити за газ клієнти ТОВ «Львівгаз збут» можуть будь-яким зручним способом:

· в онлайн сервісах компанії (Особистий кабінет, чат-боти 7104ua у Viber та Telegram, мобільні додатки 104Mobile для Android та 104Mobile Light для iPhone);

· через веб-банкінг (Приват24, Ощад24/7, Монобанк);

· у відділеннях банків;

· за допомогою банківських терміналів самообслуговування;

· у відділеннях «Укрпошти».

Leave a Reply