Львів завтра попрощається із двома захисниками (ФОТО)

Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла

1
137

Завтра Львів попрощається із захисниками Артемом Шакаряном та Русланом Данілевичем

Про це пише Кулемет з посиланням на пресслужбу ЛМР.

🕯 Артем Шакарян (26.03.1989-07.12.2023) Львів’янин. Навчався у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №43 Львівської міської ради. Здобув освіту у Державному навчальному закладі «Львівське вище професійне училище харчових технологій». Після завершення навчання працював у кулінарній сфері. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації, попри відсутність військового досвіду, став на захист Батьківщини від окупантів. Після проходження навчань виконував бойові завдання на східному напрямку у лавах 103-ї окремої бригади територіальної оборони. 

🕯 Руслан Данілевич (12.02.1982-10.12.2023) Народився у селі Хорли Херсонської області. У 2015 році вступив до лав 79-го прикордонного загону Південного регіонального управління Державної прикордонної служби України. Згодом перейшов до складу 11-го прикордонного загону Східного регіонального управління ДПСУ. У 2022 році родина Руслана Данілевича перебралася до Львова. Початок повномасштабного вторгнення російської федерації він зустрів на передовій. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету та територіальної цілісності держави на східному напрямку фронту.

Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

1 коментар

Залишити відповідь