Львів’яни за 9 місяців витратили 82 мільйони доларів на нові авто

0
1998

У січні-вересні у Львові та області придбали 2,7 тис нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала $32 тис.

Сума витрат за 9 місяців в регіоні склала $82 млн. Найпопулярнішою маркою у регіоні було Kia, яких зареєстрували 413 авто на суму $10 млн. Також попитом користувалися Toyota і Renault, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Серед компактних авто львів’яни найчастіше купували Peugeot 108. У B-класі лідером стало Renault Sandero. Найпопулярніша модель у C-класі – Renault Logan. Ліфтбек Skoda Octavia найчастіше купували серед машин класу D. Лідером E-класу була Toyota Camry. У F-класі бестселером був Mercedes S-Class. Поміж позашляховиків найбільше продажів отримав кросовер Kia Sportage, який виявився найпопулярнішим серед усіх класів.

Загалом, січні-вересні цього року українці придбали 61 тис нових автомобілів. Найпопулярнішою маркою в Україні було Renault, яких зареєстрували майже 9,5 тис авто на суму $150 млн. Також попитом користувалися Toyota і Kia. Загальна сума витрат у перші 9 місяців поточного року становила $2 млрд.

Нагадаємо, у січні-вересні минулого року у Львові та області зареєстрували майже 3 тис нових автомобілів. Тоді сума витрат становила $85 млн.

Залишити відповідь