Львів’яни вимагають у виконкому ЛМР скасувати рішення на скандальну забудову

0
1506

Сьогодні, 12 квітня, на засідання міського виконкому прийшли декілька десятків мешканці вул. Тернопільська, 21 разом із представниками ГО «Розвиток Громади» та вимагали скасувати містобудівні умови та обмеження на зведення компанією «Львівторгбуд» скандального приватного садочку, на місці їх прибудинкової території. Про це пише прес-служба ГО “Розвиток громади”.

Нещодавно, під час чергової акції протесту проти забудови зеленої зони у їх дворі, на людей напали невідомі особи, серед яких були підлітки. Аби врешті вирішити конфлікт, представники ГО «Розвиток Громади» спільно з мешканцями зустрілись із представниками забудовника, чиновниками міської ради та представниками ДАБІ у форматі робочої групи.

У ході всесторонньої зустрічі, яка відбулась вчора, 11 квітня, було досягнуто усної домовленості щодо пошуку вирішення ситуації мирним шляхом. Наразі розглядається декілька варіантів.

Головний архітектор Львова Юліан Чаплінській пропонує переробити проект внутрішнього двору та збільшити кількість прибудинкової зони за рахунок автомобільних проїздів, при цьому залишити приватний садок. Мешканці ж наголошують на необхідності залишення внутрішнього двору виключно, як прибудинкову територію із зеленою зоною та дитячими майданчиками.

А зобов’язання забудовника щодо дитячого садка вирішити шляхом реконструкції покинутого дошкільного навчального закладу на вул. Панаса Мирного, 13, у парковій зоні. Спільне рішення повинні знайти вже на наступній зустрічі, яка відбутись у понеділок, 15 квітня.

У свою чергу, члени виконкому протокольним рішенням вирішили розглянути це питання на наступне засідання, яке відбудеться у п’ятницю, 19 квітня, після того, як отримають пропозиції від робочої групи. Також до цього часу чиновники ЛМР повинні зобов’язати забудовника призупинити будь-які будівельні роботи щодо зведення приватного садка.

Окрім цього, сьогодні мешканці вул. Тернопільської подали скаргу до ДАБІ у Львівській області щодо перевірки виданих містобудівних умов та обмежень, на будівництво приватного садку, до чинної містобудівної документації (ДПТ).

Залишити відповідь