Львів’яни стали частіше купувати нові авто, – рейтинг моделей

0
1787
Львів’яни стали частіше купувати нові авто, – рейтинг моделей
Львів’яни стали частіше купувати нові авто, – рейтинг моделей

У серпні у Львові та області придбали понад 350 нових автомобілів. Порівняно із серпнем минулого року, продажі зросли на 15%.

Сума витрат минулого місяця в регіоні склала $11 млн, а середня вартість кожного з авто – $31 тис.. Найпопулярнішою маркою у регіоні було Renault, яких зареєстрували 70 авто на суму $1 млн. Також попитом користувалися Kia та Toyota, – повідомляє сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Серед компактних авто львів’яни найчастіше купували Fiat 500. У B-класі лідером стало Renault Sandero. Найпопулярніша модель у C-класі – Renault Logan MCV. Ліфтбек Skoda Octavia найчастіше купували серед машин класу D. Лідером E-класу була Toyota Camry. Поміж позашляховиками найбільше продажів отримав кросовер Kia Sportage, який виявився найпопулярнішим серед усіх класів.

Загалом, минулого місяця українці придбали 8,2 тис нових автомобілів. Це на 16% більше, ніж у серпні 2018 року, а сума витрат становила $260 млн.

Нагадаємо, у липні у Львові та області придбали 370 нових автомобілів, кожен з яких в середньому коштував понад $34 тис.

 

Залишити відповідь