Львів’яни скаржаться на літні майданчики, які повністю перекрили пішохідну вулицю

0
1546

На пішохідній вулиці Леся Курбаса у Львові кафе остаточно перегородили прохід пішоходам. Про це повідомили обурені мешканці міста на Гарячу лінію Львова. Про це пише Форпост

Люди вимагають змінити розташування літніх майданчиків відповідно до проекту вулиці, аби вони не заважали перехожим.

 “У 2017 році комісію просили не змінювати схему затверджену по вул.Курбаса з майданчиками по середині. Депутати вирішили, що вони мудріші і діючі ухвали їм не писані, тож дозволили встановлення ще одного майданчика. Але про п.2.4.1.4 діючої ухвали вони підзабули, а саме про збереження проїзду для автотранспорту спеціальних служб (як мінімум 3,5м).
Перед реконструкцією Курбаса були зустрічі з підприємцями, що ведуть там свою діяльність, зокрема кафешками. Домовились, що літні майданчики будуть посередині з двома проходами/проїздами по боках”, – каже активіст Ростислав Васюта.
“Вулиця Курбаса офіційно мала бути пішохідною. Саме для цього була змінена організація руху, влаштований благоустрій, зауважте – за бюджетні гроші! Як платник податків я не погоджувалась оплачувати облаштування чергового плацу для тих майданчиків. А вийшло-як завжди. По пішохідній вулиці пішоходу чи мамі з візочком пройти не реально. Я вже не кажу як туди заїхати Швидкій чи пожежній. Зате за бюджетні гроші та за рахунок громадського простору чудово розширився бізнес місцевих наливайок”, – додає інша активістка Наталія Сікевич.
Натомість на Гарячій лінії Львова відповіли, що скерували скаргу до Галицької райадміністрації.

Залишити відповідь