Львів’яни просять зберегти раритетні корти на вулиці Мельника

0
883

Львів’яни просять не забудовувати 100-річні ґрунтові корти на вулиці Мельника, 18. Відповідна петиція зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій, пише Status Quo.

Йдеться про територію СК “Україна”, що знаходиться у доволі респектабельному та дорогому районі Львова. На її території розташовані 6 ґрунтових кортів тенісної школи, які в сонячну погоду є чудовою тренувальною базою поблизу центру міста. Щодня, від раннього ранку до пізнього вечора, тут займаються більше сотні дітей, можливо майбутні чемпіони України. На цих кортах щороку проводять міжнародні змагання – турніри серії ITF, які збирають юних тенісистів з України та закордону.

Та, за словами автора петиції Руслана Шпіка, цього року ці змагання можуть стати останніми, якщо дозволена Міською радою “реконструкція”, таки почнеться. На місці кортів передбачається споруда, перший поверх якої відданий під автостоянку.

“Замість озелененого майданчика, мешканці мікрорайону будуть змушені споглядати на чергову багатоповерхівку впритул до своїх будинків, а діти-спортсмени будуть позбавлені можливості займатись тенісом! Діти, їхні батьки та тренери Дитячої юнацької спортивної школи з тенісу “Спартаківець”, що на вул. Мельника, 18, а також мешканці навколишньої території, звертаються до міської влади з проханням зупинити руйнацію ґрунтових тенісних кортів та перешкодити забудові”, – йдеться у петиції.

Залишити відповідь