Львів’яни останнім часом свідомо відмовляються від громадського транспорту і купують приватні авто, – Гринда

0
3152

Депутат Львівської міської ради від УКРОПу Іван Гринда взяв участь у дискусії “Чи може Львів стати першим містом в Україні без маршруток?”. Дискусія покликана знайти відповідь на питання, змінити якість громадського транспорту у Львові. Захід організований дискусійною платформою Tvoemisto.tv, повідомляє Укроп Львівщина.

“З 2006 року по сьогодні управління транспорту міської ради мало аж 7 керівників. Це говорить про те, що жодна людина в місті не може тримати під своїм керівництвом львівський транспорт довше, ніж рік. Саме через відсутність постійного керівництва львів’яни досі стоять у годинних заторах та мучаться у аварійних маршрутках. Також переконаний, що гроші треба вкладати не лише у нові автобуси, трамваї і маршрутки, а ще й у будівництво нових розв’язок та ремонту доріг. Щоденні затори у Львові утворюються через те, що дуже багато приватного транспорту їде у центральну частину міста. Бо львів’яни останнім часом свідомо відмовляються від громадського транспорту і купують приватні авто. Бо добирання на роботу маршруткою чи трамваєм більше нагадує рулетку. На найближчій сесії міської ради я звертатиму уваги міського голови на чисельні транспортні проблеми, які сьогодні “отруюють” життя містян”, – наголосив Іван Гринда.

Приводом для дискусії стала нещодавня ситуація – у Львові на кінцевій зупинці за 8 хвилин вщент згоріла маршрутка №42. Також в січні була зареєстрована та зібрала потрібну кількість голосів петиція за вимогу відмовитись у Львові від маршруток та перейти на електротранспорт і великогабаритні автобуси. В місті активно обговорюють питання продажу транспортних засобів, які курсують в режимі маршрутних таксі.

Також у дискусії взяли участь очільники управління транспорту ЛМР та компаній-перевізників, члени комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики ЛМР, депутати ЛМР, громадські організації, експерти з мобільності та журналісти.

Leave a Reply