Львів’ян запрошують на громадське обговорення щодо облаштування простору навколо Палацу Хоткевича

0
911
палац хоткевича
палац хоткевича

У вівторок, 4 вересня, з 18:30 по 20:00 у Палаці Культури Ім. Гната Хоткевича відбудеться громадське обговорення щодо облаштування простору навколо Палацу, пише Форпост.

“Визираючи у вікно ми бачимо криво вкладене сіре мощення, фактично відсутній доїзд велосипедом, кілька хаотично висаджених дерев, автостоянку під назвою «де схотів, там і поставив»,громіздкі сміттєві баки, які, навіть не бачачи, можна відчути на запах. А що говорити про мам з візочками, які сповна відчувають недоступності вулиць біля Палацу.

Виглядає не надто привабливо, чи не так?

Вулиця Кушевича, як і вулиця Долинського (на перетині яких знаходиться Палац культури ім.. Гната Хоткевича), є активними та живими. Щодня повз проходять сотні перехожих: батьки з дітьми, студенти, працівники, мешканці району. І ми прагнемо зробити їх максимально комфортним та привабливим для пересування і перепочинку.

Наразі, маємо кілька варіантів оновлення простору навколо Палацу і запрошуємо Вас до обговорення, обміну ідеями та пропозиція задля створення затишного та зручного середовища”, – кажуть організатори.

Leave a Reply