Львів вводить в оману громадськість стосовно геріатричного пансіонату

0
2908

Директор юридичного департаменту Львівської міської ради Гелена Пайонкевич публічно ввела в оману, заявивши, що від геріатричного пансіонату за останні 10 років не було звернення до міської ради стосовно комунального закладу та закріплення земельної ділянки.

Проте начальник управління майном спільної власності Львівської обласної ради Микола Бандра, який продемонстрував документи, з якими ми мінімум 4 рази зверталися до Львівської міської ради з проханням виділити земельну ділянку. Останнє таке звернення – це липень 2017 року.

Як повідомляє прес-служба обласної ради, сьогодні, 1 лютого, у Львівській обласній раді під головуванням заступника голови облради Володимира Гірняка відбувся круглий стіл з обговорення проблемних питань Львівського геріатричного пансіонату.

Участь у нараді взяли також представники прокуратури, Львівсьої ОДА, однак Львівська міська рада на запрошення не відгукнулася.

«Ми не просто говоримо, ми робимо. Ми обіцяли, що будуть виділені кошти на Львівський геріатричний пансіонат, – вони виділені під час пленарного засідання у вівторок, 30 січня. Відтак цього року вперше за 10 років сума в розмірі 4,8 млн грн виділена на геріатричний пансіонат. Ці кошти будуть витрачені на пріоритетні цілі.

Друге – ми знайшли варіант як вирішити юридично проблеми із землею. Сьогодні доповідав начальник управління майном спільної власності Львівської обласної ради Микола Бандра, який продемонстрував документи, з якими ми мінімум 4 рази зверталися до Львівської міської ради з проханням виділити земельну ділянку. Останнє таке звернення – це липень 2017 року. На жаль, нам давали відповідь, що є суди, і що в користування виділити земельну ділянку неможливо.

Тому останні півроку йдемо шляхом, яким йдуть інші області, коли ми за нашими обласними закладами оформляємо в обласну власність земельні ділянки. Я думаю, якщо не буде спротиву зі сторони міста, то ми цю земельну ділянку, включаючи і цю спірну 2,4 га, відведемо за Львівською обласною радою і далі «воюватимемо» з тим нерадивим орендарем. Збудувати там без згоди обласної ради ми не дамо, щоб не було нікому іншому повадно втручатися в наші обласні комунальні заклади: чи в майно, чи в землю.

Ми хочемо робити конкретні кроки. Хочемо, щоб людям у геріатричному пансіонаті було комфортніше працювати і перебувати. Хочемо, щоб установа була в значно кращому стані. Тому ми піднімаємо питання не просто, щоб поговорити, а щоб вирішити його по суті. Виділення конкретних грошей – це вирішення питання по суті, оформлення земельної ділянки у власність обласної ради – це справа теж по суті», – прокоментував результати засідання круглого столу Володимир Гірняк.

Далі, за словами посадовця, буде підготовлено проект рішення обласної ради з цього земельного питання.

Залишити відповідь