Львів втратив мільйони через скандальну чиновницю Садового, – прокуратура

0
1193

Бюджет Львова недоотримав майже 1,2 млн грн

Депутата Львівської обласної ради та керівника управління міської ради Львова підозрюють у службовому недбальстві.

Як пише “Четверта студія”, про це повідомила прокурорка Львівської області Ірина Діденко на своїй сторінці у Facebook.

“Підписала підозру депутатці Львівської облради – очільниці одного з управлінь Львівської міської ради у службовій недбалості, що потягнула за собою недоотримання майже 1,2 млн грн бюджетом міста.

За версією слідства:

Станом на 01.01.2019 в управлінні комунальної власності міськради обліковувалось 1980 договорів про оренду майна, що належить місту.

При цьому, із загальної кількості 16 договорів оренди (та додаткових договорів до попередніх договорів) очільниця одного з управлінь Львівської міської ради вибірково уклала з фізичними особами та окремими (!) громадськими організаціями за необґрунтовано заниженою ставкою (2% від вартості приміщень, а не 6%, як того вимагає затверджена міськрадою методика розрахунку орендної плати за користування майном територіальної громади м. Львова).

Серед інших, такі договори укладено із громадськими організаціями: «Самопоміч», «Львівська обласна республіканська християнська партія» (2), «Інститут політичних технологій».

Внаслідок цього, бюджет міста недоотримав 1 189 049 грн.

Також слідством перевіряється факт заниження вартості об’єктів нерухомості, що тягне за собою заниження вартості оренди.

До прикладу, орендна плата приміщення 110,2 кв.м. на вул. Вірменській, 25 складає близько 9000 грн на місяць; на пл. Міцкевича 6/7 площею 318,2 кв.м. – 30 000 грн. на місяць, на пл. Ринок, 8 площею 104 кв. м. – 2 000 грн” , – пише у Фейсбуці Ірина Діденко.

Нагадаємо, начальницею управління комунальної власності Львівської міської ради є Інна Свистун.

Leave a Reply