Львів та Ригу з’єднали прямим авіасполученням

0
765
Львів та Ригу з’єднали прямим авіасполученням
Львів та Ригу з’єднали прямим авіасполученням

Сьогодні, 2 квітня, відбулось офіційне відкриття нового прямого авіарейсу Рига-Львів-Рига. Польоти виконуватиме авіакомпанія “airBaltic”. Про це інформує прес-служба ЛОДА.

“Було проведено багато роботи для відкриття нового рейсу. Сьогодні динаміка розвитку аеропорту вийшла на новий рівень і я впевнений, що вона втримається і в подальшому. А це в свою чергу дозволить забезпечити і високі показники на маршруті Львів-Рига та вийти на новий рівень співпраці у  економічній сфері. Окрім цього, і промотури, які ми вже проводили і будемо проводити дозволять більше розкрити потенціал нашої області для туристів з Риги, Латвії, Прибалтики”,- зазначив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації Роман Кокотайло.

“Сьогодні дуже важлива подія для відносин між Україною та Латвією. Це – не тільки третій напрямок в Україні, де буде літати «airBaltic», а це також важливий крок у наших відносинах між країнами. Дякую усім хто працював над реалізацією цього проекту”,- наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс.

Авіарейс Львів-Рига здійснюватиме польоти 4 рази на тиждень. Вартість квитка залежить від тарифу: базовий – 49 євро, преміям – 115 євро, бізнес – 399 євро.

Авіасполучення є сезонним. Рейси триватимуть з 2 квітня до 26 жовтня.

Зазначимо, що авіакомпанія “airBaltic” вже має три напрямки з України. Це Одеса-Рига, Київ – Рига, та новий Львів-Рига.


Leave a Reply