Львів прощається з Героями Віталієм Козловим та Олегом Марковичем

1
196
Прощання із Тарасом Гаврилишиним Фото: Андріана Стахів

29 квітня 2023 року о 10:00 год відбудеться прощання з Героями Віталієм Козловим та Олегом Марковичем.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Прощання відбудеться у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.

О 10:30 год. відбудеться загальна міська церемонія прощання на пл. Ринок.

Віталій Козлов (31.05.1978-04.04.2023) Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №64 міста Львова (сьогодні – Ліцей «Гроно» Львівської міської ради). Згодом вступив до Національного університету «Львівська політехніка», здобував освіту за спеціальністю «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

Ще навчаючись, розпочав кар’єру у Приватному акціонерному товаристві «Львівський холодокомбінат» ТМ «ЛІМО», де пропрацював понад 20 років.
Протягом 2014-2016 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Із початком повномасштабного вторгнення рф став на захист Батьківщини до лав 4-ї окремої танкової бригади імені гетьмана Івана Виговського Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Віталія Козлова залишились рідна сестра, хрещена донька, сестри, брати та племінники.

Олег Маркович (11.05.1991-26.04.2023) Львів’янин.

Навчався у Ліцеї №2 Львівської міської ради. Здобував вищу освіту у Національному університеті «Львівська політехніка» за спеціальністю «Менеджмент». Після завершення навчання проходив службу у внутрішніх військах МВС в Одесі.

У мирний час працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Група компаній «Фокстрот». Пройшов професійний шлях від продавця до директора магазину, неодноразово здобував звання «найкращий працівник та керівник».

Протягом 2014-2015 років виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у складі 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Із першого дня повномасштабного вторгнення російської федерації разом із побратимами повернувся до лав 80-ї бригади. Боровся із окупантами на території Миколаївської, Херсонської, Харківської та Донецької областей. За особисту мужність був нагороджений численними відзнаками, зокрема, орденом «За мужність» III-го ступеня, медаллю «За військову службу Україні» та відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції».

У Олега Марковича залишилися батьки, дружина, 5-літній син та сестра.

1 коментар

Залишити відповідь