Львів прощається з Героями Андрієм Симком та Сергієм Шевчуком

0
205

2 травня 2023 року об 11:00 год відбудеться прощання з Героями Андрієм Симком та Сергієм Шевчуком.

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу ЛМР.

Прощання відбудеться у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла.

Об 11:30 год. відбудеться загальна міська церемонія прощання на пл. Ринок.

Андрій Симко (11.12.1991-29.12.2022). Львів’янин.

Навчався у Середній загальноосвітній школі №72. Закінчив Відокремлений структурний підрозділ «Технічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка», надалі вступив до самого університету.

У мирний час працював у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Нова Пошта». Захоплювався технікою.

Із 2020 року виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Початок повномасштабного вторгнення зустрів на передовій, боровся із російськими окупантами на східному напрямку.

У Андрія Симка залишилися мама, дружина, син, брат, бабуся з дідусем та хрещені батьки.

Сергій Шевчук (23.10.1965-26.04.2023). Народився та проживав у Львові.

Здобував професійно-технічну освіту у Львівському кінотехнікумі. Після завершення навчання проходив військову службу у Вінницькій області.

У мирний час обіймав посаду головного інженера у колишньому Управлінні кінофікації у місті Львові, згодом працював інженером у місцевому кінотеатрі. Був вправним майстром, обожнював техніку.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації добровольцем вступив до територіальної оборони. Боровся із російськими загарбниками на території Харківської області та на Бахмутському напрямку у складі 125-ї окремої бригади територіальної оборони регіонального управління «Захід» Сил територіальної оборони Збройних Сил України. Загинув під час виконання бойового завдання.

У Сергія Шевчука залишилися батьки, дружина, син, донька та троє онуків.

Залишити відповідь