Львів прощається із захисниками Петром Корсаком та Богданом Бабієм

0
498

Львів прощається із захисниками Петром Корсаком та Богданом Бабієм

Про це пише Кулемет з посиланням на ЛМР.

🕯 Богдан Бабій (09.02.1990-13.08.2023). Уродженець села Лопушна Львівської області. Навчався у ліцеї «Сихівський». Здобув освіту у Львівському державному університеті фізичної культури. Після завершення навчання проходив військову службу. У мирний час працював у сфері торгівлі, згодом – експедитором. Із перших днів повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист Батьківщини у лави 115-ї окремої механізованої бригади. Попри отримане поранення, вже у вересні знову повернувся на війну. Напередодні загибелі мав отримати військове звання «сержант».

🕯 Петро Корсак (04.02.1979-13.08.2023). Уродженець села Бортків Львівської області. Учасник Революції Гідності. Виконував бойові завдання у зоні проведення антитерористичної операції у лавах тодішнього 25-го батальйону територіальної оборони «Київська Русь». У 2016 році повернувся з фронту через серйозне поранення. Із початком повномасштабного вторгнення, попри статус людини з інвалідністю, добровільно став на захист Батьківщини. Боронив територіальну цілісність держави у лавах 1-ї окремої бригади спеціального призначення імені Івана Богуна. За особистий героїзм був нагороджений нагрудним знаком Міністерства оборони «За зразкову службу». Загинув, рятуючи побратимів.

Чин похорону військових розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.


Вічна слава Героям! 🇺🇦

Leave a Reply