Львів прощається із трьома захисниками (ФОТО)

Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла. Фото захисників

1
115

Львів попрощається із трьома захисниками України

Про це пише Кулемет з посиланням на пресслужбу ЛМР.

🕯 Степан Полулященко (24.04.1967-24.12.2023). Народився у селі Малі Ланки Львівської області. Навчався у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №78. Здобув професійно-технічну освіту у Львові. Після завершення навчання проходив військову службу. У мирний час працював на фабриці «Світоч» та у взуттєвому підприємстві «Прогрес». Згодом займався приватним підприємництвом у ресторанній сфері. Брав активну участь у подіях під час Революції Гідності. Протягом 2015-2016 років боровся із окупантами у зоні проведення антитерористичної операції. У 2017 повернувся на фронт і продовжував боронити державу до 2018 року. На другий день повномасштабного вторгнення російської федерації за власним бажанням знову став на захист Батьківщини. Спершу виконував бойові завдання у Гостомелі Київської області, далі – на східному напрямку у лавах 15-го Слов’янського полку Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

🕯 Євген Гусєв (27.02.1988-15.11.2023). Народився у місті Сєвєродонецьк Луганської області. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації став на захист Батьківщини від окупантів. Боронив територіальну цілісність та незалежність держави у лавах 88-го окремого батальйону морської піхоти 35-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Остроградського Військово-морських Сил Збройних Сил України.

🕯 Віктор Циран (18.10.1972- 23.12.2023). Народився у місті Маріуполі. Здобув повну середню освіту у місцевій школі. У мирний час працював водопропровідником у житлово-експлуатаційній конторі в Маріуполі. Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації Віктор Циран разом із родиною був змушений покинути рідну домівку і переїхати до Львова. Тут він став на захист Батьківщини від російських окупантів у складі військової частини А7091. Виконував бойові завдання із захисту суверенітету і територіальної цілісності держави на східному напрямку.

Чин похорону військовослужбовців розпочнеться об 11:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, а об 11:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають воїнів на Личаківському кладовищі.

1 коментар

Залишити відповідь